Producenci

Marka Hörmann Polska sp z oo istnieje

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Kluczowa baza przedsiębiorstwa znajduje się w Komornikach pod Poznaniem, jednoczy w sobie biura, bazę, jak też magazyn o powierzchni nastu tysięcy metrów kwadratowych. Spółka Hörmann posiada 4 wysłannictwa, usytuowane w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu a także w Gdańsku. Marka Hörmann integruje obszrną sieć współpracowników.

Komentarze: 0


Marka Hörmann Polska sp z oo istnieje od 1992 roku Naczelna

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna baza spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem, łączy w sobie działy, bazę, jak też magazyn o mierze nastu tysięcy metrów kwadratowych. Firma Hörmann posiada cztery wysłannictwa, ulokowane w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu i w Gdańsku. Spółka Hörmann zrzesza szeroką grupę kooperantów zawodowych na obszarze całego państwa. Dzięki temu zapewnia dynamiczny jak również profesjonalny.

Komentarze: 0


Marka Hörmann Polska sp z oo bywa od

Marka Hörmann Polska sp. z o.o. bywa od 1992 roku. Pierwszoplanowa baza firmy lokuje się w Komornikach pod Poznaniem, jednoczy w sobie biura, centralę, jak też magazyn o powierzchni paru tysięcy metrów kwadratowych. Spółka Hörmann posiada cztery agentury, położone w Poznaniu, w Warszawie, w Sosnowcu oraz w Gdańsku. Firma Hörmann jednoczy gęstą grupę partnerów branżowych na przestrzeni.

Komentarze: 0