Medycyna

Biogenica - opinie, jakość, ceny

Marka Biogenica Klinika Piękna to istniejący od 2009 roku salon medycyny jak też dermatologii estetycznej jak również chirurgii plastycznej, mieszczący się w Plewiskach w pobliżu Poznania. W salonie lekarskim Biogenica odnajdziemy ultranowoczesną ofertę usług z obszaru medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, regeneracyjnej oraz kosmetologii jak również wizażu. Ideologia przedsiębiorstwa Biogenica.

Komentarze: 0


Rehabilitacja w Fizjosports

Reprezentantem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z praoletnim przysposobieniem. W 2014 roku zadecydował rozpocząć edukację w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii przynależna do Osteopathic European Academic Network – konfederacji łączącej najlepsze szkoły osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata kształcenia Piotr Czarnecki zrealizował ponad.

Komentarze: 0


W ofercie kliniki znajdują

Spółka Biogenica Klinika Piękna to klinika medycyny i dermatologii przeciwstarzeniowej. Klinika to miejsce stworzone dla pacjentów, które ma w sobie propozycję lekarza medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i laseroteriapii. Standardowe zabiegi wykonywane w gabinecie to zabiegi z odmładzania Biogenica wyspecjalizowała się także w zabiegach wykorzystujących CO2, posiada.

Komentarze: 0